فروشگاه اپلیکیشن اندروید که فرمول بازی را تغییر می‌دهد

با بیش از ۳۰۰ میلیون کاربر جهانی، بیش از ۷ میلیارد دانلود و ۱ میلیون اپلیکیشن، Aptoide معنی جدیدی به نحوه کشف و نصب اپلیکیشن‌ها می‌دهد. با محتوایی بدون محدودیت و فرصت برای ساخت و به‌اشتراک‌گذاری فروشگاه اپلیکیشن خود، Aptoide در حال انقلابی در توزیع و کشف اپلیکیشن‌ها است.

در باره ما

Aptoide یک فروشگاه اپلیکیشن اندروید است که فرمول‌های بازی را تغییر داده‌ است. با بیش از ۳۰۰ میلیون کاربر، ۷ میلیارد دانلود و ۱ میلیون اپلیکیشن، Aptoide یک روش جایگزین برای کشف اپلیکیشن‌ها و بازی‌ها است، بدون محدودیت جغرافیایی و با یکی از بهترین سیستم‌های فهم بدافزار در بازار. Aptoide نه تنها تمرکز روی کاربران نهایی دارد بلکه به OEMها و تلکام‌ها فرصت می‌دهد که فروشگاه اپلیکیشن خود را براساس API یا برند همکاری داشته باشند. هدف ما؟ بردن کشف اپلیکیشن به درجه بعدی.

داستان ما

Aptoide در ۲۰۱۱ در لیسبون (پرتغال) به عنوان یک روش منبع ‌باز برای یک بازار تک‌قطبی‌شده شروع شد: توزیع اپلیکیشن. هدف ما ساختن یک اکوسیستم دوستانه برای هردوی کاربران نهایی است که همه بخش‌ها برروی آن مسوولیتی دارند. به عنوان یک پلتفرم محتوای تولیدشده توسط کاربر، در Aptoide هر کسی فروشگاه اپلیکیشن خود را دارد درحالی‌که برنامه‌نویسان نیز می‌توانند یک روش توزیع جایگزین برای تولیدات خود داشته باشند.

شرکت ‌های ما

فرصت‌های کاری ما را بررسی کنید و دنیای موبایل را با ما تغییر دهید!

فرصت‌های کاری